O nas

Od 1992 roku zajmujemy się wynajmem dźwigów samojezdnych, konsekwentnie poszerzając swój park maszynowy. Staramy się aby nasza oferta była atrakcyjna i dopasowana do oczekiwań Klientów. Dzięki doświadczeniu i fachowej obsłudze kontrahentów, zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz staliśmy się rzetelnym partnerem do współpracy.

Obecnie nasz park maszynowy liczy 6 żurawi od 5 t do 50 t (w tym dźwig terenowy, z funkcją świdro- ustawiacza) oraz podnośnik koszowy 22 m i 18m (terenowy).

Zajmujemy się również prowadzeniem konserwacji pojazdów, przygotowując urządzenia do badania przez Urząd Dozoru Technicznego tj. prowadzenie dokumentacji przeglądów i konserwacji każdego urządzenia zgodnie z wymaganiami UDT, posługując się stosownymi uprawnieniami obejmującymi urządzenia transportu bliskiego: kat. E IV oraz M II.

Świadczymy usługi dla Klientów indywidualnych oraz Kontrahentów biznesowych, tworząc rozwiązania spersonalizowane.

Działamy na terenie: Lubania, Zgorzelca, Bolesławca, Bogatyni, Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, Lwówka Śląskiego, Gryfowa Śląskiego, Świeradowa Zdroju i okolic.

Misja i wartość naszej firmy

Misją naszej firmy jest uczciwość, solidność, terminowa realizacja zleceń oraz sukcesywne
poszerzanie oferty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że fundamentem naszej wartości są doświadczeni pracownicy, którzy posiadają stosowne uprawnienia do obsługi sprzętu, dlatego otrzymują od nas nieustanne wsparcie, aby mogli podnosić swoje kwalifikacje.

Co nas wyróżnia

  • Konkurencyjne ceny
  • Doświadczenie
  • Terminowa realizacja zleceń

Nasza dewiza brzmi

Działamy tak, aby naszym Klientom przynosić wymierne efekty,
oraz satysfakcję z korzystania naszych usług

Copyright © Śnieżyk 2013